İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aksiyon
  3. Respawn, Apex Legends Season 2 ile ilgili ilk Bilgileri Açıkladı!

Respawn, Apex Legends Season 2 ile ilgili ilk Bilgileri Açıkladı!

Respawn

Yeni haber güncellemelerinde , geliştirici Respawn, patlak savaşı yarışması hit vuruşu Apex Legends’ın ikinci sezonunun bazı özelliklerini ortaya koymaya karar verdi. Gelecek hafta sonu, 8 Haziran’da, EA Play Livestream sırasında Sezon 2’ye daha etkili girecek.

Apex Legends

Respawn Entertainment, Apex Legends ile popüler türe olan tutkusunu gizlice salıvererek, daha önceki rekabet savaş royası sahnesinde büyük bir sıçrama yaptı. Ancak, ücretsiz oynanabilir oyunun lansmanı gerçekten şaşırtıcı bir başarıydı ve Twitch gibi akış hizmetlerinde bile juggernaut Fortnite türünü hızla aştı, ancak oyun ivme kazanamadı. Oyunun başlamasından sadece birkaç ay sonra, Apex Legends’ın popülaritesi hızlı bir şekilde azaldı . Yeterince yeni içerik topluluğun şikayeti değildi.

Ancak milyonlarca oyuncu hala oyunu düzenli olarak izleyip oynadığı için her şey mahkum ve kasvetli değil. Apex Legends sahibi EA ve Respawn, ellerinde değerli taşların farkındadır ve Sezon 2 ile bir sonraki aşamaya başlamak için iş başındadır. Oyunun blogunda bugünkü haber güncellemesinde, şimdi gelecek olan bazı yeni eklemeler ve değişiklikleri öğreniyoruz Sezon 2. İşte hızlı bir özet:

  • Günlük ve Haftalık Zorluklar ile seviye atla.
  • Muharebe Geçidi seviyesi 100, önemli ölçüde azaltılmalıdır.
  • Ödül pistine üç ek Efsanevi kaplama eklendi.
  • Tamamen yeni içerik kategorileri, rozet ve stat tracker ödüllerinin yerini alıyor.
  • Efsanevi bir eşya yaratmak için ya da kalbinizin ne istediğini yapmak için tüm ödül pistinden yeterince Crafting Metal ödülü kazanacaksınız .

Yorum Yap

Yorum Yap