Gamerlar.com Hakkında

Gamerlar.com,  çevrimiçi bir eğlence, eğitim ve bilgi servisidir.

İş bu şart ve koşullar (“Şartlar”)  Gamerlar.com ve tüm içeriği (“Gamerlar.com”) özelindeki tüm kullanım ve web siteleri üzerinde geçerlidir.

Gamerlar.com ve Gamerlar.com’a yapılan tüm referanslar İçeriği oluşturur. İş bu İçerik önceden hazırlanmış olup muhteviyatı şunlardır:

Gamerlar.com için veya tarafından hazırlanmış ve indirilmeye hazır tüm yayım, podcast, canlı yayın, video ve diğer içerikler. (“Üretilmiş İçerik”)

Gamerlar.com veya Gamerlar.com üzerinden çalışan herhangi bir mesaj kutusu veya benzerine yüklenmiş, sunulmuş, aktarılmış, postalanmış ya da üçüncü parti kullanıcılar tarafından bir şekilde erişime hazır hale getirilmiş herhangi veya tüm makale, inceleme, yorum, durum güncellemeleri, e-postalar, ileti, içerik ve iletişimler. (“Kullanıcı İçeriği”)

Gamerlar.com’ u kullanarak; bu şartname tarafından belirtilen Şartların içeriğini anlayabildiğinizi ve anladığınızı aynı zamanda bu Şartların sorumluluklarını yüklendiğinizi ve onayladığınızı göstermiş olursunuz.

Eğer bu Şartları kabul etmiyor veya anlamadı iseniz Gamerlar.com veya herhangi bir parçasını kullanmamalısınız. Kullanma; herhangi bir alt veya üst sınırı olmadan, İçerik’e erişim ve İçerik’i kopyalama olarak tanımlanır.

Eğer 18 yaşından küçük iseniz ya da bu Şartları veya geldiği anlamı anlayamadı iseniz, lütfen bir ebeveyn veya veliye danışıp, anlatmasını isteyiniz.

Gamerlar.com bu Şartlarda istediği değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Değişiklikler ise yapıldıkları anda linki  üzerindeki belgeye yansıtılacaktır.