1. Ana Sayfa
  2. Formula 1 (F1)
  3. En iyi 7+ Yarış, Araba Oyunları

En iyi 7+ Yarış, Araba Oyunları

en-iyi-7-yaris-oyunu

Özellikle erkek oyuncuların sıklıkla oynadığı yarış oyunlarını,En iyi 7+ Yarış, Araba Oyunları adlı içeriğimizde paylaştık.İyi Okumalar :).

1. Rocket League

2015’te çıktığında yarış oyunları kategorisinde büyük ilgi toplayan Rocket League şu anda bile ilgiyle oynanmakta. Oyun modu farklı olduğu için büyük kitle topladı. Oyunda futbol maçı yapıyorsunuz insan yerine araba kullanarak oynuyorsunuz. Oyunu oynamak istiyorsanız Steam’dan alabilirsiniz.

Oyun İçi Görüntü

 

2. The Crew 2

2014 yılında Ubisoft tarafından yayınlanan açık dünya yarış oyunudur. Oyun da dolaşabilir arkadaşlarınızla yarış yapabilirsiniz. Şuanda Popüler oyunlar arasında.

Oyun İçi Görüntü

3. Asetto Corsa

Geliştiri Stüdyosu İtalyanlar olan Kunos Simulazioni tarafından 2014 yılında yayınlandı. içerisindeki araç modları olsun pek çok özelliği ile oyuncular tarafında çok sevilen yarış oyunudur ülkemizde son iki yıldı çok popüler.

Oyun içi Görüntü

 

4. F1 2018

CodeMasters adlı stüdyo tarafından yapılmış olup Formula One serisinin 10. bölümdür oyunda harika vakitler geçirebilir hatta e-spor takımlarına katılabilirsiniz.

Oyun İçi Görüntü

5. Mad Max

Filmden uyarlanmış olan yapım. dünyanın tükendiği noktada ilkelleşmiş araçlarla yarış yapıyoruz ve biriktirdiğimiz ganimetler ile yakıt alıyorsunuz.

Oyun İçi Görüntü

6. Dirt 4

F1 oyunun geliştirici stüdyo olan Codemasters tarafından geliştirildi.Oyun drift, rally üzerine konu almış gayet güzel saatler geçirebilirsiniz.

Oyun İçi Görüntü

7. Project Cars 2

Slightly Mad Studios tarafında yapılan drift ağırlıklı yarış oyunudur. Oyun da pek çok mod ve lisanslı araçlar mevcut lisanslı araçlar sayesinde oyun haz alabilirsiniz.

Oyun İçi Görüntü

8. CarX Drift Racing

Project Cars 2 benzeri bir yapıya sahiptir. Oyun drift üzerine kuruludur. Geliştirici stüdyo CarX Technologies’tir

Oyun İçi Görüntü

 

Yorum Yap

Yorum Yap